Sofu Pin | Akıllı Oyun Pinleri
 
Bu sözleşme, bulunduğunuz internet sitesindeki hizmetlerden faydalanabilmeniz için gerekli kuralları içermektedir.
Sitemize üye olarak, Kullanıcı Sözleşmesi’ni okuduğunuzu, içeriğini anladığınızı ve hükümlerini kabul ettiğinizi ve onayladığınızı kabul, beyan etmiş oluyorsunuz.
Üyelerimizin kişisel bilgileri ve hesap bilgileri saklıdır. Her ne sebeple olursa olsun (resmi kurumlar hariç) hiç kimse ile paylaşılmaz.
Firmamız veya Firmamızın sahibi olduğu elektronik veya fiziksel ortamlar yahut platform veya kanallar üzerinden edinilen her nevi uygulama veya kod yahut diğer veriler Fikri ve Sınai Mülkiyet Hukuku ve ilgili yasalar ile uluslar arası sözleşmeler kapsamında ve burada anılan kullanım koşullarına tabi olarak kullanılacaktır.
Alışveriş yapmak için olsun olmasın, yatırılan tutarı banka hesabınıza talep edemezsiniz ve alışveriş yapmak zorunda kalırsınız. Lütfen bu durumu göz önünde bulundurarak ödeme yapınız.
Bu siteden sunulan her nevi hizmet Firmamıza aittir. Kullanıcı, üye ve ziyaretçiler sitemiz tarafından sunulan ve telif hakları Firmamıza ait olan hizmet, platform, oyun ve diğer elektronik yahut fiziki servislerden herhangi bir surette istifade ettiklerinde aşağıdaki kullanıcı sözleşmesini kabul etmiş; burada yer alan yükümlülükleri hakkında bilgilendirilmiş ve bunlara uymayı taahhüt etmiş sayılacaklardır.
Sitemizde yapacağınız her işlem için log kaydı ve ip kaydı tutulmaktadır. Olabilecek herhangi bir muhalefet halinde firmamız gerekli bilgileri ilgili resmi kurumlara vermeyi taahhüt eder.
Firmanın web sitesi veya diğer kanallarla sunduğu her nevi ürün ve/veya hizmetleri toplu halde ve bireysel bazda kısmen veya tamamen geçici veya kalıcı bir şekilde durdurma, değiştirme veya sürdürmeme hakkı bulunmaktadır. Böyle bir durumda kullanıcı ve/veya oyuncuların Firmamıza karşı herhangi bir talep ve/veya her ne ad altında olursa bir tazminat talep hakkı bulunmayacaktır.
Firmamız tarafından sunulan oyun ve/veya bunlarla doğrudan veya dolaylı bağlantılı diğer her nevi servis hizmetlerini kullanan, bunlardan istifade eden veya bunlara erişmeye çalışanlar kişisel her nevi girişim ve sorumluluklarının işbu bildirim ile farkında sayılacaklardır.
Kullanıcı, üye, tüketici ve/veya site ziyaretçileri bu sözleşmenin yanı sıra Firmamızın gizlilik ilkelerini de kabul ettiklerini beyan ederler. Böylece mezkur kişiler Firmamız hizmetlerinden istifade ettikleri sırada ilgili yasalara uymayı taahhüt eder; bu noktada yasalara aykırı tüm eylem ve işlemlerinden sadece kendilerinin sorumlu olacağını taahhüt eder; anılan sebeplerle hiçbir surette Firmamız a rücu etme haklarının bulunmayacağını kabul ederler.
Kullanıcı veya oyuncular Firmamız tarafından sunulan hizmet veya ürünler dahilinde oluşturulan her nevi unsur ve varlığın ticari yahut maddi bir değerinin bulunmadığını bilir ve kabul ederler.
Kullanıcı, oyuncu, tüketici veya site ziyaretçileri burada sayılanların tamamının Firmanın tek başına mülkiyetinde olduğunu bilir ve kabul ederler.
 
Firmamız tarafından sunulan hizmetlerden istifade edilmesi amacıyla kullanıcı ve üyelerin ilgili kanalın veya platformun lüzumlu kıldığı teknik veya fiziksel gerekliliklere, gerekli bağlantı alt yapı ve diğer donanıma sahip olması gerekir. Söz konusu gerekliliğin temini kullanıcının yükümlülüğündedir. Bu hususta Firmamızın herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
Haber Bülteni
Kampanyalardan İlk Önce Siz Haberdar Olmak İstiyorsanız Yapmanız Gereken Haber Bültenimize Kayıt Olmak.